XI Międzyszkolne Spotkania Twórcze

Spacer wyobraźni po murze Chińskim ” – XI Międzyszkolne Spotkania Twórcze org. przez SP nr 11  z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chrobrego i MSCDEN. Twórczo zmagało się 21 placówek uczestniczących w projekcie edukacyjnym „Szkoła/Przedszkole wspierające uzdolnienia”.

Dzieci z grupy III : Marysia, Basia, Antoś, Bartek, Kacper ,reprezentowały nasze przedszkole. Lilianka absolwentka naszego przedszkola przywitała nas w szkole.

Spotkanie prowadziła nauczycielka SP nr 11 pani  Dorota D – „Chinka” zapraszała uczestników do krainy wyobraźni, przybliżyła zadania do wykonania. Dzieci wspólnie wykonały stworka „Bambuska”- pilnującego bambusy, grającego na perkusji. Brały czynny udział, w wyzwaniach dla Drużyn Bliźniaczych.

Inspiracją tegorocznego spotkania były wspomnienia z pobytu w Chinach drużyny „Krejzoli” z SP11, która reprezentowała Polskę w Azjatyckiej Olimpiadzie Kreatywności w Pekinie w grudniu 2017 r. Wyjazd był nagrodą za drugie miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności we Wrocławiu. W Olimpiadzie uczestniczyła min. nasza absolwentka Weronika M. Gratulacje!!!!!

Skip to content