Pasowanie na przedszkolaka

„Pasowanie na przedszkolaka” – przedszkolaki z grup I i II, miały dziś bardzo ważny dzień, oficjalnie w kroczyły w szeregi Miejskiego Przedszkola Nr 27 w Płocku. Pani dyrektor Małgorzata Bor, dużym ołówkiem, pasowała każde dziecko. Przedszkolaki rozpoczęty uroczystość, krótkim programem artystycznym, zaśpiewały piosenki, powiedziały wiersz:  

Ja przedszkolak dzielny

Jestem zawsze uśmiechnięty,

Będę słuchał swoje panie

I zjadał całe śniadanie,

Będę grzecznie się bawił i pilnie się uczył,

żeby mamy i taty

Nigdy nie zasmucić.

Niektórym przedszkolakom, towarzyszyły  emocje, dzięki obecności rodziców, dzieci stanęły na wysokości zadania. Studentki: Ola i Ania, odbywające we wrześniu  w naszym przedszkolu praktykę,  swoją obecnością  w tak ważnym dniu, zrobiły dzieciom niespodziankę. Dziękujemy!!!

Uroczystość, prowadził wodzirej pan Duda, zachęcając dzieci i rodziców do aktywnego udziału w spotkaniu. Rodzice chętnie brali udział w zabawach. Umiejętnie przyporządkowywali kwiatki z maksymami ,odpowiednio przy zdaniach: Dzieci życia uczą się od nas. Dzieci przestrzegają kontraktu grupy. Dzieci mają swoje prawa. Na zakończenie uroczystości, rodzice wpisywali się do Pamiątkowej Księgi.  

Skip to content