Pożegnanie starszaków

„Pożegnanie starszaków” –  w dobie Covid -19 – odbyło się w ogrodzie  naszego przedszkola. Dzieci  z grupy IV i V miały dziś w naszym przedszkolu, swój ostatni występ , kolejny etap edukacji, przed nimi. Pani Ania , Jola, Kasia i Monika witały dzieci, zapraszając do rozwiązania działań matematycznych, wynik których był wyznacznikiem do  zajęcia miejsca w odpowiednim sektorze- do którego prowadziła droga po kolorowych kamykach. Dzieci razem z rodzicami stanęli na wysokości zadania, dzielnie pokonując drogę. Dzieci zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze.  Bardzo dziękujemy rodzicom za aktywny udział w zdalnym nauczaniu, wielką cierpliwość i systematyczność.

Pani dyrektor Małgorzata Bor podziękowała rodzicom za współpracę i zaangażowanie, dzieciom  życzyła sukcesów w dalszej nauce.

 

Skip to content