Ogłoszenie !

Rozstrzygnięcie IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego na temat „Święta w moim domu”

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej

IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego na temat „Święta w moim domu”

W dniu 18 stycznia 2021 roku zebrała się komisja pokonkursowa IX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego na temat „Święta w moim domu”.

Na konkurs wpłynęło 66 prac plastycznych, w tym 55 prac z przedszkoli z Polski, z Litwy 11 prac z  Gimnazjum „Zejmiana” z Podbrodzia. Celem konkursu jest poznawanie i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych, wymiana doświadczeń międzynarodowych oraz rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej dziecka. Chcieliśmy aby te piękne, radosne i rodzinne prace, przeniosły nas w ten cudowny, niepowtarzalny klimat świąt.

Komisja Oceniła prace wg 2 kategorii: wieku oraz kraju z którego wpłynęła praca.

W kategorii wieku prace oceniano:

  • Dzieci młodsze – 3 i 4 letnie
  • Dzieci starsze – 5,6 letnie

Z Polski na zaproszenie odpowiedziało 16 przedszkoli z Płocka. 

Komisja wyłoniła laureatów w 2 kategoriach wiekowych:

Kategoria 3-4 lata:

  1. Krzysztof Ałtowski, lat 4 z MP nr 3 w Płocku
  2. Alicja Sobczak, lat 4 z MP nr 14 w Płocku
  3. Klara Leśniewska, lat 4 z MP nr 4 w Płocku

Kategoria 5-6 lat:

  1. Alicja Dzikowska, lat 6 z MP 21 w Płocku
  2. Dominika Zdziemborska, lat 5 z MP13 w Płocku
  3. Zuzanna Siudzińska, lat 6 z MP 6 w Płocku
  4. Alicja Sowińska, lat 6 z MP 12 w Płocku
  5. Jan Jędrzejewski, lat 5 z MP 29 w Płocku
  6. Franciszek Kopeć, lat 4 z MP 11 w Płocku

Dzieci wyróżnione w konkursie

  1. Oliwia Świtalska, lat 3 z MP 16 w Płocku
  2. Adrianna Młotkowska, lat 6 z MP 10 w Płocku
  3. Wojtek Sarwiński, lat 4 MP 34 w Płock
  4. Aleksandra Olszewska, lat 5 z MP 25 w Płock
  5. Mateusz Chaber, lat 6 z MP 8 w Płocku
  6. Maja Rumińska, lat 6 z MP 37 w Płocku

Dzieci biorące udział w konkursie

  1. Zofia Niedzielak, lat 3 z MP 34 w Płocku
  2. Maria Michalska, lat 3 z MP 34 w Płocku
  3. Szymon Bielicki, lat 3 z MP 34 w Płocku
  4. Maria Gorelana, lat 4 z MP 34 w Płocku
  5. Alan Chabowski, lat 4 z MP 4 w Płocku
  6. Mateusz Żelechowski, lat 6 z MP 21 w Płocku
  7. Zuzanna Mróz, lat 6 z MP21 w Płocku

8.Robert Łopiński, lat 5 z MP 21 w Płocku

  1. Hanna Sobiecka, lat 5 z MP 21 w Płocku
  2. Lena Owczarska, lat 6 z MP 21 w Płocku
  3. Amelia Łukasiak, lat 6 z MP 4 w Płocku
  4. Oliwia Gawinek, lat 5 z MP 21 w Płocku
  5. Miłosz Urbański, lat 5 z MP 4 w Płocku
  6. Santiago Blanco Lewicki, lat 5 z MP 4 w Płocku
  7. Aleksandra Rychert, lat 6 z MP 13 w Płocku
  8. Aleksander Jagliński, lat 6 z MP 13 w Płocku

17.. Anna Kucharska, lat 6 z MP 13 w Płocku

18.Alicja Rosiak, lat 6 z MP 21 w Płocku

  1. Franciszek Szałkowski, lat 6 z MP 4 w Płocku
  2. Wojciech Kania, lat 6 z MP4 w Płocku
  3. Daniel Drążkiewicz, lat 6 z MP 8 w Płocku
  4. Klaudia Woźnicka, lat 6 z MP8 w Płocku
  5. Weronika Sokołowska, lat 6 z MP8 w Płocku
  6. Emilia Kłosińska, lat 6 z MP 8 w Płocku
  7. Marcel Kowalski, lat 5 z MP8 w Płocku
  8. Gabriela Michalska, lat 5 z MP 8 w Płocku

27.Borys Gorsiak, lat 5  z MP 8 w Płocku

  1. Magdalena Magierska, lat 7 z MP8 w Płocku

29.Alicja Nowak, lat 6 z MP 37 w Płocku

  1. Mateusz Zelmański, lat 5 z MP 11 w Płocku
  2. Aleksandra Żurawska, lat 6 z MP21 w Płocku
  3. Kornelia Swat, lat 5 z MP 4 w Płocku
  4. Stanisław Grzywiński, lat 3,5 z MP 14 w Płocku
  5. Alex Sabalski, lat 5 z MP 13 w Płocku
  6. Lena Paczkowska, lat 6 z MP 13 w Płocku
  7. Agata Szymańska, lat 6 z MP 6 w Płocku

37.Natalia Rakowska, lat 6 z MP 6 w Płocku

  1. Aleksandra Ludwiczak, lat 4 z MP27 w Płocku
  2. Antoni Cupryjak, lat 4 z MP 27 w Płocku
  3. Aleksander Traczyk, lat 4 z MP27 w Płocku

Wpłynęło  11 prac z Litwy z Podbrodzia z Gimnazjum “Zejmiana” – zespołu szkolno-przedszkolnego. Na konkurs wpłynęły prace dzieci 5-6 letnich.

Komisja wyłoniła 5 laureatów:

Kategoria 5-6 lat:

  1. Emiija Rakowskaja, lat 6
  2. Dalus Łalas, lat 6
  3. Karol Żejmo, lat 5
  4. Auksie Perwejnis, lat 6
  5. Adrian Gimżewskij, lat 5

Wyróżnienie:

  1. Emilija Pisarskaja, lat 5
  2. Robert Rakowskij, lat 6
  3. Dominik Sobol, lat 5
  4. Mirosław Kozłowskij, lat 6
  5. Mirosław Szurpickij, lat 6
  6. Edwin Machliniec, lat 5

Skład Komisji konkursowej:

  1. Jolanta Kwiatkowska
  2. Ewa Walaszek
  3. Wiesława Zaremba
  4. Agnieszka Rydzewska