Pożegnanie starszaków

„Pożegnanie starszaków” – starszaki z gr IV i V żegnały się z przedszkolem. Dzieci pęknie zaprezentowały wiersze i piosenki. Profesjonalnie zatańczyły Poloneza. Pani dyrektor Małgorzata Bor podziękowała dzieciom za wspaniały występ, wręczyła dyplomy i nagrody życząc sukcesów na dalszym etapie edukacji. Ala z gr V otrzymała gromkie brawa i gratulacje za zajecie I miejsca w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Płynie, wije się Wisła” w ramach akcji „Pan Karp zarybia Wisłę”. Gratulacje!!!

Program artystyczny

Konkurs plastyczny

Podziękowania z rąk pani dyrektor otrzymali również rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu przedszkola reprezentowali rodziców w Radzie Rodziców. Gratulacje!!!

Podziękowania otrzymali rodzice angażujący się w zorganizowaniu i poprowadzeniu zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków pomagając w wypełnianiu misji przedszkola. Za twórczą grę w kreowaniu bohaterów literackich w bajce inspirowanej utworem J. Tuwima pt. „Rzepka” w ramach działalności teatrzyku „Klituś Bajduś” – Serdecznie dziękujemy!!!

Podziękowania dla rodziców

Pożegnanie starszaków stało się okazją do wyróżnienia pani Agnieszki i pani Wiesi (nauczycieli z długoletnim stażem pracy), które otrzymały z rąk pani dyrektor niecodzienne odznaczenie nadane przez Kapitułę MP. Nr 27. W Płocku – „Order Uśmiechu”. Przyznany – za wywoływanie radości na twarzach dzieci. Wszyscy bardzo, bardzo gratulujemy!!!!

Order Uśmiechu

Skip to content